Geri

Hakkımızda

DENEYİMİMİZE ORTAK OLUN

Soho Dental Clinic ile tanışın.

Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi

Soho Dental Clinic

Soho Dental Clinic, 2021 yılında kurucu hekimlerimiz Msc. Dt. Hakkı Serdar Ünal, Dr. Dt. Onur Utku YÜKSEL ve Dt. Ufuk AĞDAŞAN, tarafından ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Uzman kadromuz ile son teknoloji cihazlar ve materyaller kullanarak, hastalarımıza diş hekimliği alanında hizmetler sunmaktayız.

Başta estetik ve cerrahi uygulamalar olmak üzere sunduğumuz geniş tedavi yelpazesi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen hastalarımıza, ihtiyacı olan tedavileri özenle uyguluyoruz. +10 yılı aşkın uzman hekim kadromuz ve yıllardır sağlık sektöründe çalışan tecrübeli ekibimiz ile birlikte kliniğimizin tüm üst düzey imkanlarını kullanarak, hastalarımıza kapsamlı ve konforlu çözümler sunuyoruz.

Paylaş:

Yurtdışından gelen hastalarımızın havalimanı transferi ve kliniğimizle anlaşmalı otellerde konaklama süreçlerini organize ederek hastalarımızın tedavi sürecini rahat geçirmesini sağlıyoruz. İstanbul’un gözde semtlerinden Nişantaşı’ndaki lokasyonumuz sayesinde seyahatiniz boyunca tedavi olurken aynı zamanda İstanbul’un güzelliklerini keşfederek, keyifli bir tatil süreci geçirebilirsiniz.

Soho Dental Clinic olarak siz değerli hasta adaylarımızı kliniğimizde ağırlamaktan ve gülümsemenize katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız.

SOHO DENTAL CLINIC

Doktorlar

SOHO DENTAL CLINIC

Personel

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.