Geri

Diş Çekimi

TEDAVİLER

Diş Çekimi

dis-cekimi
SOHO DENTAL

Diş Çekimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Diş çekimi; enfeksiyon kaynağı olan dişlerin koruyucu tedavi seçeneklerine cevap vermediği durumlarda yapılır. Özellikle diş eti seviyesinin altında kalan dişler, dokuların sağlığı için tehdit oluşturabilir. Diş; kemik içerisinde gömülü olduğunda cerrahi çekim planlanır, aşırı harabiyet ya da kırılma nedeniyle diş eti seviyesinin altında kaldığında ise komplikasyonlu diş çekimi yapılır. Bu tedavi seçeneklerinde, dişlerin çekilmesi için çevresindeki dişeti dokusunda veya çene kemiğinde işlem yapılması gerekir. Diş çekimi tedavileri, lokal anestezi altında konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.

Paylaş:
Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.