Geri

Tedaviler

TEDAVİLER

Tedaviler

Soho Dental Clinic
Soho Dental Clinic
01

Diş Eti Tedavisi

Diş eti tedavileri, dişlerin ve implantların çevresindeki yumuşak dokuların düzenlenmesi ve sağlığına kavuşturulması için yapılan işlemlerdir.

03

Cerrahi Diş Çekimi

Dental kaplama tedavileri; dişlerin doğal görünümüne uygun olan özel materyallerle kaplanarak şekil, renk ve formunun düzenlenmesi işlemidir. 

Paylaş:
02

Diş Çekimi

Diş çekimi; enfeksiyon kaynağı olan dişlerin koruyucu tedavi seçeneklerine cevap vermediği durumlarda yapılır. Tedavi, lokal anestezi altında gerçekleştirilir.

04

Tüm Tedaviler

Soho Dental Clinic, uzman kadrosu, gelişmiş teknolojileri ile en iyi deneyimi sunmayı amaçlamıştır. Tüm tedavileri incelemek için tıklayın.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.