Geri

Seyahat ve Konaklama

Hasta Tedavi Sürecine Genel Bakış

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız içi fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

Hasta Onayı ile Sürecin Başlaması

Hasta karar verdikten sonra uçak biletini alır. Konaklayacağı otel için anlaşmalı olduğumuz otellerin bilgileri ve fiyatları paylaşılır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz oteller kliniğimize yakın otellerdir. Hasta tercih ederse anlaşmalı olduğumuz otellere rezervasyonu yapılır. Ya da kendisi otel bularak rezervasyon oluşturabilir. 

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic hasta temsilcisi tüm süreci takip eder. Havaalanında VIP araç ile karşılanarak otelinize ulaşmanızı sağlar. 

Gezi, Tur ve Alışveriş

Kliniğimizde randevunuz bulunmadığı zamanlarda gezi, tur ve veya alışveriş yaparak vakit geçirebilirsiniz. İstanbul'un merkezi olan Nişantaşı'nda yer alan Soho Dental Clinic, lüks mağazalar ve restaurantlar ile iç içedir. Bununla birlikte İstanbul hızlı ulaşım ağı olan metroya 1 dakika mesafede olduğumuzdan İstanbul'un her noktasına hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Tedavi Bitimi

Tedavinizin tamamlanmasının ardından VIP araç sizi otelinizden alarak havaalanına ulaşmanızı sağlar. 

Nişantaşı Hakkında Bilgi (Mağazalar, restaurantlar)
SOHO DENTAL CLINIC

Seyahat ve konaklama.

Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi

Soho Dental Clinic

Soho Dental Clinic, uzman kadrosu, gelişmiş teknolojileri ve en iyi materyalleriyle hastalarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamıştır.

2021 yılında kurulmuş olan Soho Dental Clinic, implant tedavileri ve estetik uygulamaları başta olmak üzere hastalarına kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Soho Dental Clinic, kliniğe tedavi için gelecek hastalarına tedavi ile birlikte İstanbul’a gelişlerinden, tedavilerini tamamlayıp ülkelerine dönüş yapacakları ana kadar tüm yönleriyle tedavi, transfer ve konaklama paketleri sunar. 

Soho Dental Clinic, İstanbul’un tam merkezinde yer alan turistlerin ilgi odağı olan Nişantaşı’nda kurulmuştur. Son teknoloji cihazlar yer alan lüks klinik 500 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Genelde insanlar için dental tedavi süreçleri stresli süreçlerdir. Özellikle yurt dışından gelen hastalarımız için bu stresi minimuma indirmek için süreç boyunca aşağıda yer alan iletişim kanallarımızdan, size özel danışmanınızla sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. 

Paylaş:
Soho Dental Clinic

Kliniğimiz

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.