Geri

Kompozit Dolgu

TEDAVİLER

Kompozit Dolgu

SOHO DENTAL

Kompozit Dolgu Nedir?

Dolgu; dişin yapısal bütünlüğünün hasar gördüğü durumlarda ya da estetik düzenlemeler yapmak amacıyla, hasar gören bölgelerinin uzaklaştırılarak gerekli bölgelerin diş yapısına uygun materyallerle doldurulması işlemidir.

Paylaş:

Diş dolgularının uygulama alanları nelerdir?

Diş dolguları, çürüyen ya da kırılan dişlerin tedavilerinde kaybedilen dokuların geriye kazandırılması için kullanılır. Bunun yanı sıra, aralıklı dişlerin estetik tedavilerinde de dişlerin arasındaki mesafeye bağlı olarak kullanımı mümkün olabilir.

Dolgu uygulaması sırasında ve sonrasında sizi neler bekliyor?

Dolgu işlemi, tek seansta ve gerekli durumlarda yalnızca ilgili alana lokal anestezi uygulanarak tamamen ağrısız bir şekilde yapılabilir. Estetik dolgular yapıldıktan sonra hastanın yemek yemesinde bir sakınca yoktur. Ancak anestezi uygulanmışsa, hissizliğe bağlı olarak çiğneme esnasında ağız içi dokular da ısırılarak hasar görebilir. Bu nedenle yemek için anestezinin etkisinin geçmesi beklenmelidir. Dolgu yapımının ardından hassasiyet meydana gelmesi normaldir. Bu durum, genellikle bir hafta içinde azalarak sona erer.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.