Geri

Dudak Konumlandırma

TEDAVİLER

Dudak Konumlandırma

SOHO DENTAL

Dudak Konumlandırma İşlemi Nedir?

Dudak konumlandırma; gülüş hattında, diş etlerinin görünümünün gereğinden fazla olduğu durumlarda, üst dudağın konumunun düzenlenmesiyle görünümün standartlara uygun bir forma getirilmesi işlemidir. Pembe estetik uygulamaları arasında yer alan dudak konumlandırma işleminde, bu sonuç fazla olan diş eti miktarının çıkarılması ile elde edilir.

Paylaş:

Dudak konumlandırma tedavisi kimler için uygundur?

Diş etinin fazla görünmesinden rahatsız olan her birey için uygun bir işlemdir. Ancak yapılabilmesi için diş etlerinin tamamen sağlıklı olması gerekir. Diş eti hastalıklarının varlığında, öncelikle bu hastalıkların tedavileri tamamlanmalıdır.

Dudak konumlandırma tedavisinde sizi neler bekliyor?

İşlem, lokal anestezi altında ağrısız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tedavi için gerekli olan seans sayısı, diş etlerinin durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. İşlem bitiminden hemen sonra günlük hayata rahatlıkla geri dönülebilir.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.