Geri

Dental Facelift

TEDAVİLER

Dental Facelift

SOHO DENTAL

Dental Facelift Nedir?

Zamanla dişlerde meydana gelen aşınmalar ve diş kayıpları, gülüş estetiğinin bozulmasına ve burun ile çene ucunun arasındaki bölgede belirgin bir boyut kaybına neden olur. Bu kayıplara bağlı olarak çene ucu öne doğru ilerler, dudak kenarlarında düşüklük ve yanaklarda sarkma meydana gelir. Bu durum, sizi daha yaşlı gösterirken uzun süre devam ettiğinde desteğini kaybeden alanlarda kırışıklık gelişimini de hızlandırabilir. Yüzünüzde bu kayıplara bağlı olarak meydana gelen sarkmalar ise Dental Facelift uygulamaları sayesinde ortadan kaldırılabilir.

Paylaş:

Dental Facelift tedavisiyle değişim nasıl sağlanır?

Arka bölgedeki diş kayıpları ve diş yüzeyindeki aşınmalar, ağız içi kaynaklı yüz sarkmalarının temel sebebidir. Bu alanda kaybedilen dokuların yerine konması ihtiyaca göre dolgu, kaplama ya da implant tedavileri ile sağlanabilir. İmplant tedavileri hakkında ayrıntılı bilgiye Dental İmplant yazımızdan ulaşılabilir. Dişlerin ön bölgelerinde meydana gelen aşınmalar ise dudak dokusunun desteğini kaybetmesine neden olur. Bu bölgede kaybedilen doku yerine konarak dudakların dolgun görünümü geri kazandırılabilir. Dental Facelift tedavisinin gerdirme etkisi, kısa vadede kaybolan desteklerin geri kazandırılmasını sağlanırken uzun vadede de kasların rahatlaması ve normal fonksiyona girmesiyle desteklenir.

Kişiye özel Dental Facelift tedavisi nasıl belirlenir?

Ağız sağlığının genel durumunun incelenmesiyle birlikte diş kaybı olan ya da dişlerde aşınma meydana gelen bölgeler tespit edilir. Aynı zamanda tüm yüzü içerisine alacak şekilde hem ön hem de yan profil ayrıntılı bir şekilde incelenir. Ağız içerisinde tedavi yapılacak alanlar, yüz analizi ve ayrıntılı hesaplamalarla belirlendikten sonra planlanan tedavinin sonucu hastaya dijital ortamda yapılan tasarımlarla anlatılır. Ağız içerisinde yapılan geçici restorasyonlarla ise hastanın yüz dinamiğinde meydana gelecek değişim hakkında bilgi edinmesi sağlanır.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.