Geri

Estetik Uygulamalar

TEDAVİLER

Estetik Uygulamalar

Soho Dental Clinic
Soho Dental Clinic
01

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, hastanın gülmesi ve konuşması esnasında maksimum estetiğin sağlanabilmesi için belirli dokularda düzenlemeler yapılmasıdır. 

03

Porselen Kaplamalar

Dental kaplama tedavileri; dişlerin doğal görünümüne uygun olan özel materyallerle kaplanarak şekil, renk ve formunun düzenlenmesi işlemidir. 

Paylaş:
02

Porselen Lamine Dişler

Dişlerin şekil ve renk özelliklerinde kalıcı değişim sağlamak amacıyla, laboratuar ortamında hazırlanan estetik materyalin dişin ön yüzeyine yapıştırılması işlemidir. 

04

Tüm Estetik Uygulamalar

Soho Dental Clinic, uzman kadrosu, gelişmiş teknolojileri ile en iyi deneyimi sunmayı amaçlamıştır. Tüm estetik uygulamaları incelemek için tıklayın.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.