Geri

Bişektomi (Hollywood Yanağı)

TEDAVİLER

Bişektomi

SOHO DENTAL

Bişektomi (Hollywood Yanağı) Nedir?

Yanakların dolgun görüntüsü, elmacık kemiklerinin oluşturduğu hattı arka plana atabilir ve yüzün yuvarlak görünmesine neden olabilir. Yüz hatlarının keskin ve elmacık kemiklerinin de belirgin olmasını isteyenler, bu sonuca ulaşmak için cerrahi olarak yanaktaki yağ dokusunun bir kısmının uzaklaştırılması işlemini yaptırmalıdır. Bu işleme bişektomi denir.

Paylaş:

Bişektomi uygulaması kimler için uygundur?

Bişektomi, kilodan bağımsız olarak yanak bölgesindeki yağ dokusunun miktarını değiştirmek isteyen kişiler için uygundur. Yüzdeki yağ oranının değişimiyle yüz hatlarının büyük oranda oturması 25 yaşını bulabilir. Bu nedenle, ileri dönemde istenmeyen bir görünümün oluşmaması için 25 yaşından önce uygulanması önerilmez.

Bişektomi tedavisinde sizi neler bekliyor?

Tedavi, tek seansta ve genellikle lokal anesteziyle ağız içerisinden yapılır. Küçük bir kesi oluşturularak yağ dokusu uzaklaştırılır ve istenilen Hollywood yanağı görünümü elde edilir. Uygulamanın ardından hasta normal hayatına dönebilir. İşlem sonrasında oluşabilecek ödem ve ağrı, soğuk kompres uygulamasıyla minimuma indirilebilir.

Soho Dental Clinic ile Tanışın

Tedavi süreci, ulaşım ve konaklama.

Tedavi Süreci ve Planlama

Ağız için fotoğraflarınızla birlikte bizimle iletişime geçmenizin ardından uzmanlarımız sizin için ön teşhislerini belirledikten sonra tedavi sürecinizi planlayarak, tedavi süresi, ulaşım, konaklama ve paket bütçelerini size bildirirler. Onayınızın ardından randevunuz oluşturulur.

VIP Araçlarla Havaalanı Transferi

Size özel hizmet veren Soho Dental Clinic temsilcisi tüm sürecinizi takip eder. Randevu gününüzde havaalanında sizi VIP araç ile karşılayarak otele ulaşımınızı sağlar. 

İstanbul'un Merkezinde Konaklama

İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda yer alan kliniğimize yürüme mesafesinde bulunan 3-4-5 yıldızlı otelinizde konaklama süreciniz boyunca konum avantajı sayesinde, seyahat ve alışveriş gibi tüm imkanlardan faydalanarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

KLİNİĞİMİZDE

Kullandığımız teknolojiler
ve çözüm ortaklarımız.

SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.