Geri

Dr. Dt. Onur Utku YÜKSEL

Dr. Dt. Onur Utku YÜKSEL

İmplantoloji & Periodontoloji Uzmanı

Onur Utku YÜKSEL, Diş hekimliği eğitimine 2007 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’inde başlayıp yüksek lisans derecesiyle 2012 yılında mezun olmuştur.

Aynı yıl Türk Silahlı Kuvvetleri İstanbul Merkez Komutanlığında Diş Hekimi olarak göreve başlamış ve 1 sene sonunda Diş Tabip Teğmen rütbesiyle görevini bitirmiştir.

2013 yılında İstanbul Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’inde Diş Hekimi olarak göreve başlamıştır.

1 sene kamu hizmetinden sonra 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlayan Onur Utku Yüksel, Uzman Diş Hekimi ünvanı ile ihtisasını tamamlamıştır.

2020 Yılında kurucu ortağı olduğu “Soho Dental Clinic” i hizmete açmıştır.

Ayrıca İstanbulda bir çok özel klinikte Periodontoloji ve Cerrahi alanda konsültan hekim olarak danışmanlık vermektedir.

Klinik çalışmalar olarak ilgi alanları arasında ön planda dental implantoloji, All on four&six, kemik ve diş eti nakli, diş eti hastalıkları ve cerrahisi, botox, gömülü diş operasyonları, dijital diş hekimliği yer almaktadır.

Paylaş:
SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.