Geri

Dt. Alperen Kamiloğlu

Dt. Alperen Kamiloğlu

Ortodontist

Alperen Kamiloğlu, 1990 senesinde Trabzon’da doğmuştur. İlköğretim yıllarını Trabzon’da geçirmiş, Trabzon Yomra Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır.

5 yıllık diş hekimliği fakültesi eğitimi sürecine Szeged Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile birlikte yürütülen Erasmus ortak eğitimi programını da sığdırarak eğitim sürecini başarı ile tamamlamıştır.

Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı’nda (DUS) Türkiye sıralamasında 21. olmuştur ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimine hak kazanmıştır.

2014 yılında uzmanlık eğitimine başladıktan sonra 2019 yılı ocak ayında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.  

Uzmanlık eğitimini tamamlamasıyla birlikte özel sektörde müşterek muayenehane işletmeciliği yaparak hizmet vermeye başlamıştır.

2022 yılında ekibimize Ortodontist hekim olarak katılmıştır.

Şeffaf plaklar ile ortodontik tedaviler, sabit ortodontik tedaviler, ortognatik cerrahi ve fonksiyonel çene gelişimi tedavileri ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.   

Paylaş:
SOHO DENTAL CLINIC

Uzmanımıza danışın.

    Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.