SOHO DENTAL CLINIC

Treatments & Aesthetic Dentistry

Dental Implant
Smile Design
All On Four & Six
Root Canal Treatment
Surgical Tooth Extraction
Teeth Whitening
before-home after-home
Implant Treatments

Dental Implant

Dental implants are titanium screws that imitate the root of the tooth, placed in the jawbone to replace the missing teeth in the oral region. It allows a fixed prosthesis to be made in the relevant area without the need for treatment in the surrounding dental tissues. It functions as an artificial tooth root to support the crown or bridge prosthesis planned to be made in that area. Implants can be placed to support removable dentures as well as fixed dentures. With the support it creates, it minimizes the disadvantages of removable dentures.

SOHO DENTAL CLINIC

Our Team

Soho Dental Clinic

Treatment Process and Transportation.

Treatment Process and Planning

By filling out the contact form on our site, calling us or writing on Whatsapp, your oral photos are taken with the help of an expert and our physicians quickly report their preliminary diagnosis. Our specialist will explain your treatment process and accommodation & transportation options to you in detail and make your appointment. 

Airport transfer with private VIP vehicles.

When your appointment day comes, your transportation from the airport to your hotel is provided by our private vehicles.

Hotel in the Center of Istanbul

3-4-5 star hotel with private contract within walking distance of our clinic

0

Country

0

Happy Patients

SOHO DENTAL CLINIC

Happy Patient
Reviews

Soho Dental Clinic
5.0
5 yıldızlı 77 değerlendirme
powered by Google
Türker AtaşTürker Ataş
05:18 18 Sep 22
Ailece Soho Dentaldeyiz. En baştan beri Ufuk beye güvenle muayene oluyoruz çünkü alanında her konuda çok bilgili, yetenekli, iletişim becerisi çok yüksek bir diş hekimimizdir Ufuk bey. Deneyimleme şansımız olmadı ama Soho Dentalin diğer hekimlerinin de çok iyi olduklarına eminiz. Ayrıca muayenehaneye geldiğimizde sizi güler yüzle karşılayan, işlemlerinizi yapan ve rahat bekleme salonunda ilgilerini eksik etmeyen diğer çalışanlara da teşekkür ederiz.
Rabia KayaRabia Kaya
09:30 11 Aug 22
Soho Dental Clinic senelerce dişçiden kaçan biri için çok güzel bir deneyim yaşattı. Neslihan Hanım ilk andan itibaren sizi tüm süreçle ilgili hem rahatlatıyor hem de güven veriyor. Utku Hocam aynı gün hem 20’lik dişimi çekti hem de implant yaptı. Ne operasyon esnasından ne de sonrasında ağrı, şişlik herhangi bir durumla karşılaşmadım. Uçtan uca deneyim yaşatan Soho Dental Kliniği herkese tavsiye ederim
serenseren
08:12 03 Aug 22
Soho dentale diş beyazlatma icin gittim. Cok güzel, rahatlatıcı ferah bir klinik. Butun ekip cok profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü. İslemimden cok memnun kaldım, kesinlikle gönül rahatlığıyla tekrar gidecegim bir klinik
mehmet emin çakırhanmehmet emin çakırhan
08:41 05 Jul 22
Tüm çalışanları ile Türkiye de bulunabilecek ender diş tedavi merkezlerinden biridir.Yapılan bütün uygulamalardan çok memnunum.işi ehline verilecek en doğru yerlerden biridir.Tüm personele canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum..Hayırlı işleriniz olsun.
feyzullah yalcinfeyzullah yalcin
19:50 12 Feb 22
Soho'yu çok beğendim. Şehrin tam merkezinde, çok yoğun bir bölgede olsa da klinikten içeri girer girmez dingin ve zevkli bir mimari beni karşıladı. Çok güzel ışıklandırılmış, hijyenik ve ferahtı. Tedavi süresince son teknoloji ürünler kullanılıyor fakat beni en çok etkileyen diş hekiminin öz güveni ve uzmanlığıydı. Son olarak burası Osmanbey metrosunun hemen çıkışında Yapı Kredinin olduğu köşe binada 5. Kat. Buralar arabayla gelmek için çok zahmetli. Hem trafik hem de park yeri sıkıntısı birleşiyor. O yüzden toplu taşıma ile gelince çok rahat ediyorum.
js_loader
TREATMENTS

Before / After

SOHO DENTAL CLINIC

Our Technologies
and Solution Partners.

SOHO DENTAL CLINIC

Online Consultation.

  Our Journal

  News archive.

  Work inquiries

  Questions? Get in touch.

  Barcelona
  Laura Norson
  laura@sayhello.clbthemes.com
  +3.230.705.5448

  Rotterdam
  Mark Rickson
  mark@sayhello.clbthemes.com
  +4.330.705.5448

  Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.