SOHO DENTAL CLINIC

Traitements & Dentisterie Esthétique

Implant Dentaire
Conception de sourire
All On 4 & 6
Traitement de canal radiculaire
Extraction dentaire chirurgicale
Blanchiment Dentaire
before-home after-home
TRAITEMENTS IMPLANTAIRES

Implant Dentaire

implants dentaires; Ce sont des vis en titane qui imitent la racine de la dent, qui sont placées dans l’os de la mâchoire afin de restaurer les dents manquantes dans le milieu buccal. Il permet de réaliser des prothèses fixes sur la zone concernée sans aucune intervention sur les tissus dentaires environnants. Il fonctionne comme une racine de dent artificielle pour soutenir la prothèse de couronne ou de pont devant être réalisée dans cette zone. 

SOHO DENTAL CLINIC

Notre équipe

Rencontrer Soho Dental Clinic

Processus de traitement, le transport et l'hébergement.

Processus de traitement et transport

En remplissant le formulaire de contact sur notre site, en nous appelant ou en écrivant sur Whatsapp, vos photographies intra-orales sont prises avec l’aide d’un expert et nos médecins rapportent rapidement leur diagnostic préliminaire. Notre spécialiste explique en détail votre processus de traitement et les options d’hébergement et de transport et crée votre rendez-vous. Le jour de votre rendez-vous, votre transport de l’aéroport à votre hôtel est assuré par nos véhicules privés.

Transfert aéroport avec véhicules VIP privés.

Le jour de votre rendez-vous, votre transport de l'aéroport à votre hôtel est assuré par nos véhicules privés.

Hôtel au centre d'Istanbul

Options spéciales d’hôtels sous contrat avec 3-4-5 étoiles, à distance de marche de notre clinique.

0

Pays

0

Patiente heureuse

SOHO DENTAL CLINIC

Avis
patients.

Soho Dental Clinic
5.0
5 yıldızlı 77 değerlendirme
powered by Google
Türker AtaşTürker Ataş
05:18 18 Sep 22
Ailece Soho Dentaldeyiz. En baştan beri Ufuk beye güvenle muayene oluyoruz çünkü alanında her konuda çok bilgili, yetenekli, iletişim becerisi çok yüksek bir diş hekimimizdir Ufuk bey. Deneyimleme şansımız olmadı ama Soho Dentalin diğer hekimlerinin de çok iyi olduklarına eminiz. Ayrıca muayenehaneye geldiğimizde sizi güler yüzle karşılayan, işlemlerinizi yapan ve rahat bekleme salonunda ilgilerini eksik etmeyen diğer çalışanlara da teşekkür ederiz.
Rabia KayaRabia Kaya
09:30 11 Aug 22
Soho Dental Clinic senelerce dişçiden kaçan biri için çok güzel bir deneyim yaşattı. Neslihan Hanım ilk andan itibaren sizi tüm süreçle ilgili hem rahatlatıyor hem de güven veriyor. Utku Hocam aynı gün hem 20’lik dişimi çekti hem de implant yaptı. Ne operasyon esnasından ne de sonrasında ağrı, şişlik herhangi bir durumla karşılaşmadım. Uçtan uca deneyim yaşatan Soho Dental Kliniği herkese tavsiye ederim
serenseren
08:12 03 Aug 22
Soho dentale diş beyazlatma icin gittim. Cok güzel, rahatlatıcı ferah bir klinik. Butun ekip cok profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü. İslemimden cok memnun kaldım, kesinlikle gönül rahatlığıyla tekrar gidecegim bir klinik
mehmet emin çakırhanmehmet emin çakırhan
08:41 05 Jul 22
Tüm çalışanları ile Türkiye de bulunabilecek ender diş tedavi merkezlerinden biridir.Yapılan bütün uygulamalardan çok memnunum.işi ehline verilecek en doğru yerlerden biridir.Tüm personele canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum..Hayırlı işleriniz olsun.
feyzullah yalcinfeyzullah yalcin
19:50 12 Feb 22
Soho'yu çok beğendim. Şehrin tam merkezinde, çok yoğun bir bölgede olsa da klinikten içeri girer girmez dingin ve zevkli bir mimari beni karşıladı. Çok güzel ışıklandırılmış, hijyenik ve ferahtı. Tedavi süresince son teknoloji ürünler kullanılıyor fakat beni en çok etkileyen diş hekiminin öz güveni ve uzmanlığıydı. Son olarak burası Osmanbey metrosunun hemen çıkışında Yapı Kredinin olduğu köşe binada 5. Kat. Buralar arabayla gelmek için çok zahmetli. Hem trafik hem de park yeri sıkıntısı birleşiyor. O yüzden toplu taşıma ile gelince çok rahat ediyorum.
js_loader
TRAITEMENTS

Avant – Après

SOHO DENTAL CLINIC

Nos technologies et partenaires de solutions

SOHO DENTAL CLINIC

Consultation en ligne.

  Our Journal

  News archive.

  Work inquiries

  Questions? Get in touch.

  Barcelona
  Laura Norson
  laura@sayhello.clbthemes.com
  +3.230.705.5448

  Rotterdam
  Mark Rickson
  mark@sayhello.clbthemes.com
  +4.330.705.5448

  Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.